Робимо бюджетний ремонт квартири своїми руками

Март 15, 2021

Змінюючи своє життя на краще, варто починати з себе, свого оточення, цілей, ідеалів, але важливо привнести зміни до власної оселі. Красивий, комфортний, затишний будинок - запорука гарного настрою, позитивних емоцій, душевної гармонії. Тому не варто боятися починати зміни в квартирі навіть при відсутності фінансових можливостей. Ремонт і справді заняття дуже витратне, але організувавши його правильно, результат завжди виправданий. Головне бажання і руки.

Вы можете скачать париматч прям сейчас в удобное для вас время.

Як відремонтувати квартиру при невеликому бюджеті?

Ціни на ринку будівельних товарів останнім часом кусаються, але при грамотному підході до справи, планування витрат, уникнути переплати і придбати якісні матеріали легко. Запланувавши ремонтні роботи в квартирі, варто спочатку ретельно продумати послідовність дій. Спочатку потрібно визначитися з наступними нюансами.

Вся квартира буде схильна до змін, а може окрема кімната?

З яким «розмахом» переклеїти обридлі шпалери, змінити лінолеум або поміняти електропроводку, опалення, зробити інші глобальні зміни?

Чим замінити старі меблі, чи є можливості її відреставрувати своїми силами?

Де взяти ідеї для оновлення дизайну інтер'єру, способи втілення їх в життя з мінімальними фінансовими витратами?

Найчастіше бюджетний ремонт має на увазі під собою поступове перетворення кожної окремої кімнати. Для того випадку, коли власники квартири живуть на одну зарплату, це ідеальний варіант. Ремонтувати навіть по одному приміщенню в рік, це вже прогрес, не варто впадати у відчай, коли немає фінансових можливостей здійснити ремонт швидко.

Основні правила бюджетного ремонту. З чого почати?

Починаючи таку важливу справу як бюджетний ремонт квартири своїми руками, варто дуже прискіпливо оцінити стан електропроводки, водопостачання, каналізації, опалення. Переконавшись, що з даними комунікаціями все нормально, можна приступати до оцінки безпосередньо самих приміщень. Як правило, переробці піддаються наступні елементи квартири.

Стіни - спочатку уважно вивчають стан чорнової штукатурки, якщо вона міцна, не обсипається, то є два шляхи їх поновлення.

Оздоблення шпалери - коли стіни раніше вже були обклеєні шпалерами трохи простіше, слід лише якісно видалити старі, заґрунтувати стіни і поклеїти нові. Якщо основа нерівне, доведеться зашпаклювати стіни або обшити їх гіпсокартоном.

Оздоблення під фарбування - основа повинна бути ідеально рівним, під шаром фарби вади заховати дуже складно, тому підготовці підстави варто приділити максимум уваги.

Пол - зазвичай він дерев'яний. Тут виходять з його стану. Якщо воно нормальне, а зверху полу планується класти лінолеум, готувати його додатково абсолютно не потрібно. Коли присутні скрипи, підлогу холодний або продавлений, його варто вирівняти, а заодно утеплити за допомогою звичайних листів OSB-плит, фанери, ДВП. Оновлюючи варіант, коли підлогу вже застелена лінолеумом, його стан задовільний, можна просто пофарбувати нудний лінолеум в стильний принт, лакофарбової продукції існує просто неймовірний асортимент.

Стеля - дана частина приміщення повинна бути рівною і красивою, так як на ньому найнепомітніший вада стане величезною проблемою. Переконавшись, що він рівний, можна пофарбувати його водно дисперсійної фарбою або обклеїти шпалерами, в іншому випадку дешевше замовити натяжна стеля. Сьогодні ціна натяжних стель цілком доступна, а чудовий зовнішній вигляд, відсутність зайвих трудовитрат для його монтажу, просто не залишають йому конкурентів.

Рассказать о статье