​Як використовувати ротанг в саду і на терасі?

Июнь 4, 2021

З огляду на переваги і недоліки натурального ротанга, потрібно добре продумати, як ви будете його використовувати. Композиції з ротанга найкраще створювати на критій терасі. В цьому випадку столи і крісла з ротангу не будуть стикатися із землею, тому не буде ризику намокнути від роси. Вони також захищені від дощу і сонячних променів. Можна поставити меблі прямо в саду, але в хоча б частково затіненому місці. Однак пам'ятайте, що вам доведеться ховати їх від дощу і в осінньо-зимовий період.

Садові меблі з ротанга - що вибрати?

Ротанг погано реагує на вологу. Тому, якщо ви хочете, щоб ваші меблі стояла прямо на траві, виберіть садовий набір з ротанга і металу. Металеві ніжки легко витримують компанію покритою росою трави - якщо додатково розмістити над меблями велику парасольку, елементи з ротанга будуть укриті від можливого дощу.

Цікава пропозиція для цінителів естетики - стієчний басейн з ротанга, а точніше техноротана. Він працює так само, як і інші басейни цього типу - після вилучення пулу з упаковки і формування його в коло каркас слід вставити в корпус. Штучний ротанг дозволить басейну гармоніювати з навколишнім садом.

Ротанг на балконі - як ним користуватися?

Балконна меблі з ротанга добре працює, тому що вона весь час покрита покриттям, тому немає ризику намокнути або обпектися сонцем. Також відмінно підійдуть балконні горщики з ротанга, які можна використовувати як кришку для ємності з квітами. Штучний ротанг на балконі також буде використовуватися в якості захисту від вітру або погляду сусідів - ви можете купити килимок з поліратана в рулоні і оточити їм перила. Балконне покриття з ротанга обов'язково допоможе підвищити комфорт використання цього простору.

Меблі з ротангу - що підійде в інтер'єрі?

Якщо ви мрієте про ажурною меблів з ротанга, ви можете вибрати обладнання з широкого асортименту. Крім популярних ротангів стільців, крісел і столів, зверніть увагу на більшу меблі. Відмінне враження справить шафа з ротанга - у варіанті з дверцятами або у вигляді книжкової шафи. До комплекту можна підібрати комод з ротанга і зі смаком оформлену ажурну полку для фотографій або дрібничок.

Плетені меблі для дому також включає в себе більш дрібні предмети - кошики з ротанга, дзеркала і годинник з плетеними рамами, великі головах, підноси і підставки. Всього кілька елементів з ротанга привнесуть в ваш будинок невимушену художню атмосферу в модному стилі бохо.

Рассказать о статье

Расскажите о нас