​Яку плитку вибрати для ванної кімнати?

Май 17, 2021

Краще покриття як для стін, так і для підлоги у ванній кімнаті - керамічна плитка, що має високу стійкість до вологи і механічних пошкоджень. Вона також буває самих різних візерунків і кольорів, розрізняється за розміром і навіть формою, а також обробкою. Керамічні плитки можуть бути матовими або глянцевими. Це впливає не тільки на зовнішній вигляд ванної кімнати, але і на властивості поверхні. Доречі, за посиланням Leoceramika.com можна придбати якісну плитку для ванної кімнати. Яка плитка для ванної стане кращим вибором з урахуванням ваших унікальних переваг?

Вибрати відповідну плитку для ванної - завдання не з простих. На щастя, пропозиція керамічної плитки дуже багато і різноманітно, що дозволяє обробити ванну кімнату практично в будь-якому стилі.

Ми звикли, що ми йдемо в магазин і вибираємо плитку для ванної, яка нам подобається, і тільки потім з'ясовуємо, як її розташувати. Це помилка! Архітектори інтер'єрів сходяться на думці, що перше, що потрібно зробити, - це спроектувати ванну кімнату з урахуванням розташування всіх сантехнічних пристроїв і, маючи її перед очима, вибрати найбільш підходящу плитку для ванної.

Чим клеїти керамічну плитку?

Яку плитку вибрати для маленької, а яку для великою ванною

Плитка в приглушених тонах краще підійде для маленької ванної кімнати з великою кількістю приладів, тому що вона заспокоїть інтер'єр. Для просторого приміщення ми можемо вибрати більше декоративної керамічної плитки, яка оживить їх.

Розмір, форма ванної кімнати і розташування сантехніки також важливі при виборі розміру керамічної плитки. Всупереч зовнішності, правило, згідно з яким для маленької ванної найкраще підходить плитка маленького розміру, не працює. У ньому також можуть красиво виглядати широкоформатні. За однієї умови - ми знайдемо місце, де зможемо показати хоча б один, а краще два ряди таких плиток, не розрізаючи їх.

Оптимальний розмір плитки для ванної на стінах визначається ще й рівнями, на яких буде розміщуватися ванна і умивальник. Варто проаналізувати, яка плитка забезпечить оптимальне розташування швів - без необхідності створення вузьких смуг над сантехнікою. Найкраще вибирати розмір плитки так, щоб її доводилося якомога менше підрізати.

Рассказать о статье

Расскажите о нас