​Друк на пакетах-майках: що про це потрібно знати при замовленні?

Август 13, 2020

Поліетиленові пакети вже давно користуються попитом в маркетингу. Особливо коли мова йде про так звані "пакети-майки", що представляють відмінний вид фірмової упаковки. Але це тільки в тому випадку, коли вони мають свій логотип. Як наноситься така друк?

Пакети-майка,  які можна замовити на сайті www.st-print.com.ua, користуються підвищеним попитом не тільки через свою практичності, але це відмінна можливість реклами своїх як товарів, так і послуг. Саме тому все частіше компанії намагаються створювати замовлення на такі пакети з рекламною інформацією. Досить подумати над тим, скільки людей зможуть з нею познайомитися, поки людина з магазину добереться додому, несучи в руках куплений товар, поміщений в цю упаковку.

Існує кілька способів нанесення друку на такі кульки. Але все ж найнадійніший варіант - це використання флексографії. Він має свої переваги:

- виходить дуже гарна якість картинки;

- це найбільш економічний спосіб нанесення зображення;

- завдяки виготовленню спеціального шаблону можна зробити багато однакових відбитків;

- такий вид друку підходить для пакетів будь-яких розмірів.

Подібні пакети з логотипом компанії можуть використовуватися в супермаркетах, на ринках, в будь-яких торгових точках.

Що впливає на вартість друку на пакетах-майках?

Щоб виконати подібну друк на таких поліетиленових виробах, необхідно враховувати кілька важливих моментів. Вони також впливають і на вартість виконання роботи.

1. Розмір пакета-майки.

2. Колір використовуваної плівки.

3. Кількість відтінків, потрібних для друку.

4. Площа нанесення зображення.

Також велику роль відіграє ще один момент: друк зображення або логотип потрібен на одну або відразу на дві сторони пакета?

Наша компанія готова виконати нанесення зображення на пакетах-майках з поліетилену в будь-яких обсягах. Найбільш привабливим варіантом є яскраві пакети, які збільшують візуальне сприйняття, більше привертають увагу. Завдяки тому що фарби, приготовані на водних основах, швидко висихають, для виконання замовлення потрібна невелика кількість часу. За рахунок чіткості відбитків зображення виходить дуже якісним. Наші фахівці можуть дати консультацію щодо адаптації малюнка до плівки. Для цього буде виготовлено відповідне кліше, щоб логотип на пакетах зразу привертав увагу.

Рассказать о статье