ПІДВІСНІ СТЕЛІ ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ

Ноябрь 11, 2019

Дуже привабливі як стелі в ванній підвесні конструкції: це не тільки практично, але і дає можливість затвердити нові стандарти життя. Наприклад, можна обзавестися модними вбудованими світильниками, підсвічуванням душа.

Вам треба купити квитки на потяг, заходьте на сайт proizd.ua.

Далеко не всі типи підвісних стель придатні для ванних кімнат, і це часто стає стримуючим фактором. Звичайно, специфіка приміщення обмеження накладає суворі, але це не привід для розчарування, скоріше - для продуктивного роздуми.

Головна особливість (і проблема) ванній - вологість, випаровування. Стеля у ванній постійно стикається з вологою, на ньому утворюється конденсат. Але ще гірше його частий контакт не тільки з вологим повітрям, але і з водою. Якщо водостійкість покриття недостатня, починаються процеси корозії, розшарування, з'являються грибки, цвіль і т.д. Отже, «життєво необхідно» віддати пріоритет саме цій характеристиці.

ПЕРЕВАГИ ПІДВІСНИХ КОНСТРУКЦІЙ

У випадках з ванною перевагу віддають підвісним рейковим системам, в яких всі елементи виконані з алюмінію. Саме наявністю цього матеріалу і пояснюється високий рівень «профпридатності» рейкових стель.

Алюміній володіє безліччю незаперечних переваг: чи не промокає, вологостійкий, водостійкий і абсолютно герметичний, має високу міцність - не іржавіє і не деформується, довговічністю (деякі виробники дають гарантію терміном до 50 років), пожаробезопасностью, екологічною чистотою, високими акустичними і світловідбиваючими характеристиками. Завдяки вигідним технічними характеристиками, поряд з ванною, рейковими алюмінієвими системами також обробляють і інші приміщення: санвузли, підвали. Їх встановлюють навіть відкритих майданчиках, розміщених «під козирком».

Купуючи підвісну систему, потрібно врахувати, що виробники випускають алюмінієві модулі в двох варіантах: суцільні ( «монолітні») і перфоровані (з отворами). Для ванної кімнати краще використовувати перфоровані модулі, щоб в ній було не так гучно і душно: отвори в модулях служать одночасно і вентиляцією приміщення і ефективним шумозаглушенням.

Затіваючи ремонт квартири, варто звернутися до фахівців, які не поспішатимуть зробити «так, як сказали», а допоможуть визначитися і зробити кращий вибір.

Рассказать о статье

Расскажите о нас