Унікальні кольорові та дизайнерські рішення в лінійці продукції Jung A550

Июнь 24, 2024

Компанія з Німеччини Jung спеціалізується на випуску різноманітної електрофурнітури, використання якої можливе у багатьох інтер'єрних стилях для вирішення будь-яких завдань. Доволі популярною серед користувачів є продукція серії Jung A550. При її розробці співробітники компанії сконцентрували свою увагу на основних конструктивних елементах, створивши унікальний мінімалістичний дизайн, який легко відрізнити серед інших варіантів.

Jung A550 фото

Вимикачі та розетки отримали вставки та рамки з оптимальним співвідношенням за розмірами. Також вони володіють прямими лініями та чіткою формою. Саме таке стримане, але в той же час елегантне рішення для лінійки електроустановочних виробів дозволяє їм легко вписуватися в більшість з популярних сучасних дизайнерських стилів. Особливо актуальним буде використання продукції бренду в таких стилях, як лофт, хай-тек та мінімалізм. Виготовлення продукції здійснюється із термопласту, що значно подовжує термін її експлуатації без збоїв, а також забезпечує досить високі показники безпеки.

Особливості А550 Jung

Гамма кольорів оформлення електрофурнітури бренду Jung серії А550 включає популярні класичні рішення, які будуть актуальними при використанні в сучасних інтер'єрах. Представлені глибокий вишуканий чорний, розкішний матовий антрацитовий, дивовижний білий, а також дуже скромний, але привабливий алюмінієвий. Однак особливий ухил виробник зробив на двох колірних рішеннях:

  • Чорний матовий графіт. Використання такого кольору створює враження дорогого оксамиту, створюється ефект поглинання світла. Виглядає досить ефектно, особливо у поєднанні зі стінами із чорною обробкою. Насичений чорний з повною відсутністю блиску добре впишеться в оформлену ексцентричну кімнату.
  • Матовий білий. Яскравий білий колір стане чудовим варіантом для використання в пуристичному інтер'єрі. Він добре відбиває світло, а також дозволяє посилювати акценти. Також подібне колірне рішення відмінно поєднується з багатьма варіантами кольорів, які використовуються при обробці. Стане гарним варіантом у стриманих інтер'єрних дизайнах, незалежно від використання теплого чи холодного підтону.

У той же час і інші кольори серії заслуговують на увагу і можуть активно використовуватися в різних дизайнах.

Багатофункціональність A550

В асортименті виробника представлено велику кількість додаткових вставок, які розширюють функціонал звичного обладнання, зберігаючи при цьому естетичні характеристики. Вставки дозволяють реалізувати ряд додаткових функцій, наприклад управління приладами за допомогою систем KNX, eNet, контролювати пристрої використовуючи систему LB-Management.

На увагу заслуговує і Smart-радіо DAB+, яке виготовлене у пристрої зі спеціальною лицьовою панеллю зі скла, виконаною у кольорі слонової кістки. При цьому керування можливе за допомогою Bluetooth за допомогою смартфона або планшета.

Серія Юнг А550 також включає спеціальний набір, призначений для нанесення написів і міток на лицьових панелях або додаткових рамках. До складу такого набору входить 5 табличок, розташованих на основі, що самоклеїться, а також монтажні перехідники, які полегшують перенесення на рамку. Поле, відведене під нанесення, має розміри 9х54 мм. Зміст напису може бути довільним залежить виключно від цілей застосування.

Незважаючи на те, що основне місце відведено в серії Jung A550 розеткам і вимикачам, вона включає різні варіанти подібного обладнання, а також інші вироби:

  • Вимикачі з 1 або 2 клавішами, перехресні вимикачі, перемикачі, димери та кнопкові вимикачі.
  • Різні варіанти розеток, включаючи вироби з кришкою, USB, підсвічуванням.
  • Інформаційні розетки — комп'ютерні, акустичні, телефонні, телевізійні, USB.
  • Керуючі пристрої — датчики руху, терморегулятори, керування жалюзі.
  • Рамки та заглушки.

Вибираючи продукцію серії Jung A550, можна бути впевненими в якості та довговічності продукції.

Рассказать о статье

Расскажите о нас