​Скасування нотаріальної дії

Январь 20, 2022

Нотаріальний виконавчий документ - це розпорядження, видане нотаріусом на документі, що містить борг, що має на меті позасудове стягнення боргу з боржника на користь кредитора. Приватні виконавці надають виконавчий лист, який може передбачати примусовий продаж цінних паперів чи стягнення коштів на користь кредитора.

Насправді виконавчий документ - це документ, виконуваний судовим приставом чи приватним виконавцем.

Найважливішою умовою видачі виконавчого листа є безперечність зобов'язання боржника перед кредитором. Кредитор і нотаріус зазвичай не приділяють достатньої уваги визначенню "безперечний", щоб нотаріус міг визнати виконавчий лист недійсним у суді.

Чи можу я створити кредитну картку або взяти кредит онлайн?

В даний час кредитори та банки активно використовують юридичну лазівку, що дозволяє їм видавати виконавчий лист на підставі договору про кредитну картку.

У цьому випадку банк без звернення до суду отримує виконавчий лист, яким він негайно заарештовує майно та рахунки боржника і віднімає гроші з його зарплати або пенсії.

Банк зазвичай призначає нотаріуса для реєстрації виконавчого листа та передачі його приватному виконавцю для виконання, який аж ніяк не обмежить права боржника.

Рассказать о статье

Расскажите о нас