Які матеріали потрібні для обробки приміщень

Март 21, 2021

З чого почати внутрішню обробку в вашому домі? Найчастіше це найбільша частина роботи по часу в загальному ремонті квартири і важливо підготуватися до неї грунтовно.

На сайте вы можете заказать дизель генератор цена выгодная для клиента.

Почнемо з підлоги

Так буде у всіх планах зручніше і правильніше. Спочатку потрібно прибрати старе покриття і тільки потім залити стяжку.

Залити стяжку можна двома способами:

керамзитом заливка

за допомогою напівсухий суміші

Не важливо який вид ви виберете, при заливці все одно нудно застосувати демпферну стрічку.

Тепер працюємо з дизайном. Яке ж нове покриття для підлоги вибрати?

Варіантів маса! Плитка, камінь, лінолеум, корковий підлогу, ламінат, покриття з сизалю. Як і варіантів покриття так і варіантів дизайну теж маса! Вибирайте по душі, по стилю і по надійності. Вартість так само буде сильно відрізнятися.

тепер стіни

Підлога зроблена, прийшла пора зайнятися стінками. Важливим моментом буде обробка стін в приміщеннях з підвищеною вологістю. Там варто подумати про штукатурку, призначеної саме для таких приміщень.

Стеля

Ну як же без оздоблення стелі? Тут теж є свої хитрощі і варіанти оздоблювальних робіт. Розглянемо спочатку варіанти обробки:

рейкова стеля обклеювання шпалерами і фарбування, стеля натяжна і підвісний.

Перші три варіанти досить бюджетні і зрозумілі. Розглянемо відмінності підвісної і натяжної стелі.

Підвісна стеля

Його складно встановити самостійно. Спочатку вам потрібен каркас, який в свою чергу потрібно обважити гіпсокартонними листами. Виглядає він досить незвично і так само має додаткові практичні плюси:

Приховає всі нерівності поверхні всередині такого стелі можна провести цікаву підсвічування дає безмежні можливості для креативу!

Дуже велика вологостійкість матеріалу теж величезний плюс

Натяжна стеля

Мабуть найбільший за вибором варіантів виконання варіант. Роздрукуйте улюблену картину, будь-яке фото або просто цікавий принт. Залиште його глянцевим або дзеркальним. Все що тільки побажаєте!

Дерзайте! Придумуй нові цікаві рішення, читайте більше наших статей про ремонт, черпайте інформацію і не бійтеся робити ремонт своїми руками.

Рассказать о статье