Наприкінці довгого і важкого робочого дня немає нічого кращого, ніж розслаблююча ванна у ванні. Однак, щоб насолоджуватися ванною, вам потрібен чистий простір, щоб зануритися. Іржа, бруд і тріщини можуть швидко перетворити вашу розслаблюючу ванну в кошмар. Багато з нас відкладають плани на реконструкцію ванн, тому що вони величезні. Ми радимо, як оновити ванну і чим її пофарбувати?
Ремонт ванни - один з тих проектів, які здаються неймовірно страшними. Запевняємо вас, що реставрація ванн Львів це не так вже й складно. Поки ви будете слідувати вказівкам і не поспішайте, ви отримаєте чудовий результат, який введе будь - кого в оману, думаючи, що ванна завжди була яскравою та блискучою.
Коли йдеться про ремонт ванни, існує кілька варіантів. Одна з них - фарбування ванни. Другий - вкладиші для ванн. Вкладиші для ванн - це в основному акрилова копія вашої існуючої ванни - крім цього, ви можете змінити колір ванни. Професіонали встановлюють вкладиш на існуючу ванну, а потім назавжди приклеюють його спеціальною стрічкою та силіконовим акрилом. Вставка для ванни підходить у разі серйозних пошкоджень, коли фарбування ванни неможливе.
Ремонт ванни
Незалежно від того, чи маєте ви справу з незначними плямами іржі або сильним забрудненням, ви можете оновити ванну, щоб вона виглядала як нова, не несучи за це високих витрат на покупку нової ванни. Якщо ваша нинішня ванна в досить хорошому стані, але на ній є невеликі плями, подряпини чи інші недоліки, її можна очистити та пофарбувати. Чим пофарбувати ванну?
Фарбування ванни
Якщо ваша чавунна ванна виглядає погано, заощадьте трохи грошей і нанесіть на неї новий шар фарби замість того, щоб замінювати його новим. Після заповнення отворів або тріщин, шліфування внутрішньої та зовнішньої поверхонь і додавання кількох шарів акрилового лаку ви отримаєте нову ванну. Не забудьте скористатися малярною або фарбувальною стрічкою перед фарбуванням, щоб захистити ванну, стіни та підлогу від можливого забруднення.
Ви також можете покласти поліетиленову плівку на інші прилади, такі як унітаз або раковина, зняти прикраси, рушники та косметику. Фарби для ванн зазвичай виділяють неприємний запах і можуть завдати шкоди вашому здоров’ю. Одягніть захисний одяг і маску з фільтром. Після фарбування ваш одяг покриється фарбовим пилом, тому надягайте одяг, який вас не турбує. Не забувайте залишати вікна та двері відкритими під час фарбування. Не фарбуйте в погано провітрюваних приміщеннях.
Чим пофарбувати ванну
Дотримуйтесь інструкцій виробника фарби, щоб правильно її підготувати. Для чавунної або склопластикової ванни ви можете використовувати акрилову еретанову емаль, яку для вас вже можна змішати, або ж змішати, залежно від комплекту, який ви придбали.
Для ванн зі склопластику замість акрилу можна використовувати двокомпонентну епоксидну фарбу. Епоксидна фарба також може бути використана для фарфорових та керамічних ванн.
Найпростіший варіант фарбування - це придбати набори, розроблені спеціально для цієї мети. Деякі компанії навіть поставляють аерозолі з акриловими уретановими емалями, які взагалі не потрібно змішувати.
Покрийте всю ванну довгими, рівними штрихами. Працюйте систематично, починаючи з верхнього внутрішнього кута. Тримайте розпилювач приблизно на відстані 20 см від ванни. Повторюйте цей процес, поки не буде пофарбовано всю внутрішню частину ванни, а потім перейдіть назовні ванни.
Розпилення фарбою, як правило, є більш простим процесом, оскільки вам не доведеться нахилятися над ванною і ризикувати розмазуванням фарби. Однак, якщо у вас немає фарборозпилювача, можна скористатися пензлем або валиком.
Якщо ви фарбуєте ванну вручну, використовуйте довгі, рівномірні штрихи, щоб покрити всю ванну. Після фарбування залиште ванну на кілька годин до повного застигання фарби. Протягом цього часу не використовуйте воду та не використовуйте її жодним чином. Дотримуйтесь інструкцій виробника фарби щодо часу затвердіння, який зазвичай становить близько 24 годин.