Як отримати кредитну карту?

Сентябрь 29, 2020

Кандидат економічних наук. Він любить цифри, діаграми та дані. У вільний час тренується на велосипеді та альпінізмі. Його захоплення - література та астрономія.

Ви можете оформити кредитну карту в Україні на найвигідніших умовах на сьогоднішній день прямо зараз!

Як отримати кредитну карту?

Вам цікаво, чи можете ви отримати кредитну картку в банку? У цій статті ми спробуємо розвіяти ваші сумніви. Ми розповімо вам, хто має право на отримання такої картки, які формальності необхідно виконати та від чого залежить наданий кредитний ліміт. Ми також пояснимо різницю між найпопулярнішими типами карток та на які переваги можуть розраховувати їх власники.

Хто може подати заявку на отримання кредитної картки?

Практично кожна доросла людина може подати заявку на отримання кредитної картки (у деяких банках необхідний мінімум може бути вищим, наприклад, 21 рік). Подання самої заявки, однак, не означає, що картка буде автоматично видана. Однак у більшості випадків не потрібно відкривати рахунок у банку, де ми подаємо заявку на «позику».

Банк перевірить вашу кредитну історію та прибутки

Перш ніж це станеться, банк ретельно перевірить заявника з точки зору його кредитної історії, зобов’язань (наприклад, внаслідок іпотечного кредиту) та можливої присутності його імені в списку боржників, наприклад у BIG. Окрім аналізу історії боргу, банк також попросить заявника задокументувати джерела заробітку.

Документи, що вимагаються від приватних осіб та керівників ГД

Залежно від форми працевлаштування, при поданні заявки на отримання картки може знадобитися один або кілька з таких документів (крім обов’язкової посвідчення особи):

свідоцтво про працевлаштування;

виписка з банківського рахунку з переказами винагороди;

довідка про доходи;

епізод працівника з винагородою;

документ, що підтверджує розмір та право на отримання пенсії, пенсії за вислугу років або передпенсійної допомоги;

інші документи, що підтверджують постійне джерело доходу, наприклад рішення про надання стипендії.

Однак, коли фермер подає заявку на отримання кредитної картки, його можуть попросити пред’явити документи, що підтверджують його право власності на ферму.

Найнадійніший штатний працівник

При оформленні кредитної картки, крім постійного джерела доходу, надзвичайно важливі також стаж роботи та тип роботи.

Банки найбільш сприятливі для клієнтів, зайнятих за трудовим договором на невизначений термін. У випадку з такою формою працевлаштування часто достатньо лише трьох місяців досвіду роботи (і, звичайно, «чистої» кредитної історії), щоб банк надав нам кредитну картку.

Вищі вимоги пред'являються до людей, які працюють за строковим трудовим договором. Тут, крім мінімум трьох або частіше шести місяців досвіду роботи, необхідно також підтвердити, що контракт діє щонайменше три, шість, а в багатьох випадках навіть дванадцять місяців.

Рассказать о статье