РЕМОНТ САНВУЗЛА - КЛАСУ ЛЮКС

Октябрь 10, 2019

Вам потрібен vip ремонт санвузла, правда? А це те, на чому я спеціалізуюся вже багато років, тому мої міркування грунтуються на досвіді і знаннях. Можливо, Вам по заздрять багато знайомих, порівнюючи Ваш відремонтований санвузол зі своїм, адже підібраний мною дизайн санвузла та оформлення інтер'єру будуть радувати око, а все туалетні приналежності розставлені по своїх місцях і зручні у використанні.

Забронювати авіаквитки на сайті ви можете швидко і надійно.

Скажу відверто - я вивчав сайти конкурентів. І мені шкода, що людям, які хочуть замовити vip ремонт санвузла з ідеальною обробкою , доводиться читати нескінченні рядки, що несуть абсолютно непотрібну інформацію.

Давайте міркувати логічно. Навіщо мені вішати на вас свої проблеми? Я не хочу йти по стопах колег і описувати, як же складний ремонт ванних кімнат, санвузлів внаслідок компактних розмірів приміщення і великої кількості робіт.

У це поняття я включаю всі види робіт: демонтаж, прокладка нових комунікацій, електропроводка, виконання розводок труб, установка фільтрів і редукторів, вирівнювання і обробка підлоги, стін і т.п. Аж до того моменту, як ви ввійдете в нову ванну кімнату, а я побачу по вашим захопленим очам, що працював недаремно.

Розумію, зараз ви перебуваєте в пошуку, і я для вас один з багатьох. Перед прийняттям рішення ви, звичайно ж, хочете переконатися, що я гідний вашого вибору.

РЕМОНТ САНВУЗЛА КЛАСУ ЛЮКС - ВАШІ ПЕРЕВАГИ

Давайте вгадаю: вас напевно мучить питання, звертатися до приватних майстрів або ж до компаній? Загинайте пальці: орендна плата, бухгалтерські, юридичні та інші відділи. Все це включає в себе організація. Тобто, витрати закладені в ціну, яку вам називають. Я працюю сам на себе. Свої навички, час, досвід я оцінюю досить високо, але все одно вартість робіт для вас буде набагато нижче

Працюючи зі мною, ви отримуєте справжні, а не «паперові» гарантії. Я відповідаю за кожну деталь окремо і за весь ремонт санвузла в цілому. Тому від мене ви не почуєте фраз «Я тільки виконавець», «Це не до мене, звертайтеся в контору» і т.д. Передбачаю, що по ходу прочитання у вас виникли питання. Із задоволенням відповім на них. Яка вартість робіт?

Розумію, що це питання найважливіший, але і ви повинні враховувати неможливість відповіді на нього з точністю до копійок. Ціна ремонту санвузла включає в себе занадто багато факторів. Тому назвати загальну суму я зможу тільки після відвідин об'єкта і узгодження з вами всіх пунктів.

Ви грамотний фахівець? На це питання я не буду відповідати. До ваших послуг моє портфоліо з прикладами робіт. Вони скажуть набагато краще, ніж я. Ви надаєте гарантії? Безумовно. Я звик відповідати за якість своїх робіт, тому ніколи від них не відмовляюся. Отже, я дякую вам за те, що приділили мені час і вислухали мої аргументи. Буду радий довести їх на ділі, зробивши для вас ідеальний ремонт санвузла.

Рассказать о статье