Очистка організму Рослина Карпат - препарати Гепатовіт, Лімфорен, Мікобен, Гельмінтозин, Фунгіцин

Февраль 19, 2024

Очистка організму Рослина Карпат - препарати Лімфорен, Гельмінтозин, Фунгіцин, Мікобен, Гепатовіт - (курс 2 тижні)

Очистка організму Рослина Карпат від шкідливих речовин, паразитів, грибків та бактерій - це важливий крок до здоров'я, краси та довголіття. Але як правильно провести таку процедуру, щоб не зашкодити собі та отримати максимальну користь?

Одним з найбільш ефективних та безпечних способів очищення організму є використання натуральних препаратів від компанії Рослина Карпат. Це український виробник біологічно активних добавок, які створені на основі рослинних екстрактів, органічних амінокислот, вітамінів та мінералів. Продукція Рослина Карпат має високу якість, сертифікацію та позитивні відгуки від споживачів.

Для комплексного очищення організму Рослина Карпат пропонує спеціальний набір препаратів, який складається з п'яти засобів:

- Лімфорен - це препарат для оновлення та очищення лімфатичної системи, яка відповідає за імунітет, захист від інфекцій та виведення токсинів. Лімфорен містить екстракти лопуха, кропиви, берези, калини, чорниці, горобини, лимона, а також амінокислоти лізин, метіонін, цистеїн та інші. Лімфорен покращує роботу лімфовузлів, зменшує запалення, знімає набряки, очищує кров та підвищує захисні сили організму.

- Гельмінтозин - це препарат для надійного захисту від паразитів, які можуть жити в кишківнику, печінці, нирках, мозку, серці та інших органах. Гельмінтозин містить екстракти пижма, гвоздики, часнику, грецького горіха, тисячолітки, полину, а також амінокислоти лізин, метіонін, цистеїн та інші. Гельмінтозин знищує та виводить різні види гельмінтів, лямблій, опісторхів, токсокар, аскарид та інших паразитів, а також очищує кишківник від їхніх яєць та токсинів.

- Фунгіцин - це препарат для лікування та профілактики грибкових інфекцій, які можуть вражати шкіру, нігті, волосся, слизові оболонки, а також внутрішні органи. Фунгіцин містить екстракти чорного горіха, чорниці, грейпфрута, лимона, а також амінокислоти лізин, метіонін, цистеїн та інші. Фунгіцин має сильну антигрибкову, антибактеріальну та протизапальну дію, знищує та запобігає розмноженню різних видів грибків, таких як кандида, мікроспорум, трихофітон, епідермофітон та інші.

- Мікобен - це препарат для очищення організму від вільних радикалів, які є причиною передчасного старіння, онкологічних захворювань, атеросклерозу, діабету та інших хвороб. Мікобен містить екстракти шипшини, чорниці, грейпфрута, лимона, а також амінокислоти лізин, метіонін, цистеїн та інші. Мікобен має сильну антиоксидантну дію, зв'язує та виводить вільні радикали, підвищує еластичність судин, покращує метаболізм, зміцнює імунітет та підтримує здоров'я клітин.

- Гепатовіт - це препарат для відновлення та захисту печінки та жовчного міхура, які відіграють важливу роль у травленні, очищенні та регулюванні обміну речовин. Гепатовіт містить екстракти розторопші, артишоку, куркуми, молочного осоту, а також амінокислоти лізин, метіонін, цистеїн та інші. Гепатовіт сприяє регенерації печінкових клі
тин, підтримує функції печінки та жовчного міхура, попереджує утворення жовчних каменів, зменшує ризик цирозу та гепатиту, а також очищує організм від токсинів та важких металів.

Всі препарати Рослина Карпат призначені для прийому вранці та ввечері за 30 хвилин до їжі. Курс очищення організму триває 2 тижні, після чого рекомендується зробити перерву на 1-2 тижні та повторити курс при необхідності. Протипоказаннями до застосування препаратів є індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, годування груддю, дитячий вік до 12 років. Перед початком курсу очищення організму Рослина Карпат рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Рассказать о статье