НАТЯЖНІ СТЕЛІ У ВАННІЙ - ЕСТЕТИЧНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ

Октябрь 10, 2019

Універсальний і популярний натяжна стеля у ванній кімнаті - це відмінне рішення! Він може бути абсолютно будь-якої форми. Його установка дозволить вам надовго забути про ремонт в санвузлі, адже він абсолютно стійкий до грибкових захворювань і цвілі. Поверхня стелі навіть в дуже сирому приміщенні буде рівною і гладкою. А під його склепінням можна легко заховати труби і світильники.

Быстро жд білети забронировать и купить можно на произд юа.

Що стосується складу, то кращим варіантом стануть полотна ПВХ, так як плівка ПВХ абсолютно не пропускає воду. Такий вид поверхні, на відміну від інших матеріалів, здатний захистити вас від затоплення зверху. Найчастіше «потоп» трапляється саме у ванній кімнаті. У разі затоплення досить буде викликати майстра, який зіллє накопичену воду і виконає всі необхідні роботи, після чого стеля прийме колишній вигляд.

ПЕРЕВАГА НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ

Вода не поллється на вас, так як її утримає полотно стелі. Воно може розтягуватися і витримувати до 100 кг.

Після зливу води полотно прийме колишній вигляд.

Висновок: економія коштів і збереження хороших відносин з сусідами.

При обробці свого житла рекомендується вибирати натяжну поверхню зарубіжного виробництва: Швейцарія, Франція і Німеччина. У цих країн є вироблення строгий контроль над якістю продукції. До того ж і сама технологія виготовлення знаходиться на найвищому рівні. Наприклад, безшовні натяжні стелі у нас робити ще не навчилися, та й якість товару бажає кращого.

НАТЯЖНІ СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ

Вони гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр, і відмінно виглядатимуть як з керамічною плиткою, так і з оштукатуреними стінами. А підібравши вдале висвітлення, ванну кімнату можна перетворити в саме затишне місце вашого будинку! Ще на таку конструкцію є можливість нанесення графічного зображення. Для ванної кімнати доречними будуть зображення водної тематики.

Щоб натяжна стеля прослужив багато років, важливо довірити його установку перевіреної будівельній фірмі. Адже якість поверхні залежить не тільки від матеріалу полотна, але і від правильності монтажу. Тому вибирайте тільки ті компанії, які вже давно зарекомендували себе на ринку, а також мають сертифікати якості. Такі компанії повинні давати гарантію на установку натяжної стелі на термін від 1 року до 15 років.

Рассказать о статье

Расскажите о нас