ЯК ЗРОБИТИ ВАННУ КІМНАТУ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ І ЗАТИШНІЙ

Октябрь 16, 2019

Те, що до недавнього часу було звичним і приймалося як даність, сучасного споживача перестало влаштовувати. Стандартні ванні кімнати і туалети (часто суміщені) більш ніж скромних розмірів і невигадливою планування з однотипними аксесуарами потребують оновлення.

Купити квитки на автобус онлайн ви можете на сайті бас произд юа.

Та й купуючи квартиру, ми звертаємо увагу не тільки на планування кімнат, кухні, лоджії, балкони та їх розміри, але і на ванну кімнату. Будучи функціонально важливим приміщенням в квартирі, ванна кімната сьогодні повинна бути зручною і комфортною.

Дизайнери на Заході давно займаються розробкою інтер'єрів ванних кімнат, вважаючи цей напрям вигідним і пріоритетним, враховуючи, що від кількості кімнат у квартирі безпосередньо залежить і кількість ванних. З цього особливого приміщення день починається, даруючи заряд енергії і свіжості, майже в ньому ж, як правило, він і закінчується в самоті, допомагаючи розслабитися після трудового дня. Тому-то важливо не тільки грунтовно продумати дизайн ванної кімнати в цілому, але підібрати відповідну задумом обробку, освітлення, сантехніку, що сподобалися предмети інтер'єру і аксесуари.

Перед тим, як ви приступите до облаштування ванної кімнати, згадайте, що вона має не стільки банно-пральне призначення, скільки служить для підтримки гігієни і комфортного відновлення сил. Навіть якщо розміри кімнати невеликі, все потрібно продумати до дрібниць, щоб вона була практичною і зручною. А яким буде дизайн кімнати, цілком і повністю залежить від вашого смаку, світовідчуття і, звичайно, можливостей. Залежно від площі і конфігурації ванна кімната може бути виконана в індивідуальному стилі, який подобається вам, або витриманий в єдиному стилі з іншими приміщеннями в квартирі.

Класика віталася в усі часи. Хоча такий дизайн буде чудово виглядати в ванних кімнатах значних розмірів. Мармурову плитку для стін можна вибрати відповідно до вашим бажанням. А меблі, природно, повинна бути з натурального каменю (граніт, мармур) - це обов'язковий елемент класичного стилю, її колір і малюнок повинні гармоніювати з обробкою стін. Наприклад, для меблів світлих тонів ідеально підійдуть мармурові стільниці. Вдало імітує натуральний камінь венеціанська штукатурка.

Стиль «ретро» створює атмосферу старовини. Для облицювання стін використовують червоне дерево або світло-коричневі відтінки деревини. Різні предмети старовини, доречні для ванної кімнати і, звичайно, дерев'яні меблі тільки підкреслять обраний стиль.

Стиль кантрі (або сільський стиль) дає можливість застосування натуральних матеріалів в поєднанні з нескладними обробними елементами ручної роботи. До речі, плетені меблі з матеріалів, стійких до підвищеної вологості, досить популярна сьогодні.

Етнічний стиль - це справжній простір для фантазії і експериментів. Природні матеріали - основа такого оформлення. Припустимо поєднання натурального каменю (найкраще коричневого або сірого відтінку) з деревом. Сучасні технології дають можливості для багатьох варіантів у влаштуванні інтер'єру.

Отже, тільки ретельно продумавши кожну дрібницю в дизайні ванної кімнати, можна приступити до втілення ваших задумів.

Рассказать о статье