Призначення аналізатора димових газів testo 320

Ноябрь 27, 2019

Аналізатор димових газів testo 320 - це високоякісний прилад для ефективного аналізу димових газів, придбати який пропонує сайт ТОВ Лiфот, який є ексклюзивним дистриб'ютором продукції Testo AG на території України. Широка область можливих застосувань робить аналізатор димових газів testo 320 надійним партнером щодо усунення несправностей та відмов, при моніторингу граничних значень, налагодження опалювальних систем.

Численні меню вимірювань в аналізаторі димових газів testo 320 чітко згруповані. При виборі мовної версії автоматично завантажуються в прилад регіональні налаштування і формули розрахунку. Дисплей з високою чіткістю робить дійсно зручною роботу з газоаналізатором. Він забезпечує детальне відображення процедури проведення вимірювань, зручно зчитується при різних навколишніх умовах, а також формує базис для графічного представлення вимірювань - роблячи значно зручнішою вашу роботу з опалювальними системами.

Аналізатор димових газів testo 320 оснащений двома електрохімічними сенсорами для вимірювання концентрацій О2 і СО, а також сенсором температури газу, який вбудований в зонд. Газоаналізатор testo 320 точно вимірює концентрацію О2 і СО, спільно з температурою газу і повітря. На підставі цих даних розраховуються всі інші параметри, такі як величина CO2, ККД і втрати тепла. При роботі з високоточним зондом можливий вимір тяги або тиску газу паралельно з аналізом димових газів.

Testo - світовий лідер в розробці, дизайні та виробництві портативної вимірювальної техніки. Завдяки більш ніж 60-ти літньому досвіду у виробництві вимірювальних приладів, testo забезпечує кращу якість і сервіс. А ТОВ Лiфот є ексклюзивним дистриб'ютором продукції Testo AG на території України.

Рассказать о статье

Расскажите о нас